TEKSTESHQIP

Naser Berisha
Kur Mbetesh Vet
Lyrics

[1] Filloj shum mir me ty
u ndam pa prituri
gjithmon nga un ke ik
e prap je kthy t'kam prit
e kur t'kthehësh të shikosh
me ty nuk jam un më
do t'më urresh mua dhe vetën
që e humbëm te vërtetën

ref. [2X]..S'do tjesh e qet
kur mbetesh vet
zëri im s'thërret
do ta kuptosh
më s'kthehem dot
mos vuaj kot..!!

[2] Filloj shum mir me ty
u ndam pa prituri
gjithmon nga un ke ik
e prap je kthy t'kam prit
e kur t'kthehesh te shikosh
me ty nuk jam un më
do t'më urresh mua dhe vetën
që e humbëm te vërtetën

S'do t'jesh e qet
kur mbetesh vet
zëri im s'thërret
do ta kuptosh
më s'kthehem dot
mos vuaj kot..!

DËRGOI:
INFO
Projekti u lansua në ekranet tona me shije edhe me një videoklip, i cili u publikua më 26 Qershor 2009.