Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Dula - Të Lutem Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Takimet tona po rrallohen
si pikat e shiut në verë,
por ti prapë je brënda meje
dhe unë veç emrin tënd them.

Bisedon ti me të tjerë
unë kam frikë mos të humbas,
të kam fyer ndonjëherë
krejt padashur, të lutem më fal!

Ti më je dielli i mëngjesit
që butësisht vjen e më zgjon,
tek ti më fle dëshirë e shpirtit
që bashkë të rrimë gjer natën vonë.

Kush dashuroi me të vërtetë
pak çaste e provoi xhelozinë
dhe u trishtua lehtë,
në zemër i lindi pak mëri.
Naser Dula
Publikimi: 17/12/1997
Teksti: Irma Kurti


Naser Dula - Të Lutem Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Lutem Më Fal".
3. Video është e këngës "Të Lutem Më Fal", por nuk këndohet nga Naser Dula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Dula:


Komente 0