Naser Maqedonci
Naser Maqedonci
Naser Maqedonci
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Korrik 1978
  • Horoskopi:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Naser Maqedonci është këngëtar i njohur. Më datë 16 Tetor 2020, Naser Maqedonci publikon videoklipin "Akoma". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania Labia.

Më datë 24 Shkurt 2021, Naser Maqedonci publikon videoklipin "Një Unazë". Videoklipi u prodhua nga kompania Labia.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0