Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Rafuna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Rafuna është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Naser Rafuna njihet si një prej aktorëve më të mirë, por tashmë ai mund të njihet lirisht edhe si një prej reperëve më të mirë. Artisti i njohur që edhe më parë ka treguar kualitetet të larta performimi dhe sidomos një talent për të bërë rep, e ka vërtetuar edhe një herë këtë në reklamën më të fundit. Ai është protagonist në reklamën më të re të VIVA Fresh Store dhe Rap-performanca e Naser Rafunës ka bërë xhiron në rrjetet sociale duke nxitur shu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Herbert Alemi

Arbër Skënderaj

Ujku I Cerrikut

Ridvan Ibraimi

Edmond Cano

Tafil Kurtishi

Ervin Xhepa

Erlind Zeraliu

Ximi

Adi Sipri

Tags: Naser Rafuna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet