Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Mitrovica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Naser Tmava
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 52 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Mitrovica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. I lindur ne Bajre (Mitrovice), vjen nga nje familje qytetare e vjeter, me rreth 80 vite babe dhe gjysh mitrovicali. Naser Mitrovica ka filluar te kendoje si femije qysh ne vitin 1982 ne hotelin e njohur Vicianum, ne qytetin e vjeter Vushtri, afer Prishtines. Vazhdoi muaj pas muaji ne tere territorin e Kosoves te kendonte dhe vazhdoi ne hotelin Karagaq ne Peje. Keshtu filloi Naseri me ate zerin e tij si nje talent i vertete dhe vokali orietal i le...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Ti Je Nëna E Femijëve Të Mi (2020)

★★★★★

Fresh Live (2017)

★★★★★

Anita (2016)

☆☆☆☆


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Gigolli

Remzi Leka

Brahim Qetaj

Avni Hadergjonaj

Hamez Llapqeva

BB Poqi

Remi Jakupi

Xuxi

Ganimete Asllani

Morris

Tags: Naser Tmava, Naser Mitrovica, Naseri


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet