Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nasio Xhuveli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Nasio Xhuveli është një shkrimtar i vogël. STUDION NE SHKOLLEN 24 MAJI VLORE DHE ESHTE NXENES I DALLUAR....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Bleonard Metalia

Fabio Kokonozi

Lensi Gega

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Markelino Harizaj

Eljo Canka

Shkumbin Dulaj

Olti Dedinca

Hysen Lushtaku

Tags: Nasio Xhuveli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet