A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mos Ma Grabisni

Mos ma grabisni vetminë,
Me të ushqej Poezinë...
Dërrmoj, shtrydh, mbi gërmëzime,
Grimcëz gaz, mal hidhërime!...

N. L. ( F )

- poezi nga Natasha Limaj


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019