A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

S'bëhem Dot

Ah,moj vete, a..., s'më thuaaaa,
Bëhesh dot, mootër..., për muaaaaa?!...
Ç'më ngarkon me shenjtëriiii...,
S'bëhem dot, kapak floriiii!...

N. L. ( F )

- poezi nga Natasha Limaj


Nuk ka akoma asnjë votë






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019