Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Natyral është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pjesëtaret e grupit Natyral ishin: Nora Bekteshi (Strugë), Altina Cenka (Strugë), Aida Doçi (Kosovë) dhe Tringa Kasneci (Kosovë). Ky grup u formua në X-Factor Albania 2 dhe arriten deri ne finale te kompeticionit në vitin 2012. Në Nëntor 2013, Natyral marrin pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Girls Just Wanna Have Fun". Më datë 15 Korrik 2014, Natyral publikojnë videoklipin "Dua Me Ta Thon". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Aida Doçi

Ish-Anëtar i grupit

Nora Bekteshi

Finalist në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Spirit Voice

Dreams

Alar Band

Tracks Band

Exception

Korgelt

Alternative

Grupi Mister

Bulza

Marigona


Tags: Natyral, Nora Bekteshi, Altina Cenka, Aida Doqi, Tringa Kasneci

Krijo Një Kartolinë