Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Natyral

Tags: Natyral, Nora Bekteshi, Altina Cenka, Aida Doqi, Tringa Kasneci

Natyral është një grup muzikor i njohur. Pjesetaret e grupit Natyral jane: Nora Bekteshi (Struge), Altina Cenka (struge), Aida Doqi (kosove) dhe Tringa Kasneci (Kosove). Ky grup u formua ne X-Factor Albania 2. Emri Natyral ka kete kuptim: se te gjithe shqiptarest kudo qe ndoshen jane nje....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017