Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natyral - Girls Just Wanna Have Fun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  93

Ti nuk ja vlen, jo nuk ja vlen
Kur me ke larg, e ke problem
Me fjal t’vecant ti po m’bon
Per mua kjo nuk mjafton

Duhesh me dit ti qysh me bo,
Do lodhesh shume ti me beso
Se ne jemi 4 ne 1

Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun

Kudo qe shkeli, I bring the fire, e bojna nxehte
Bjerma njo, njo edhe njo,
Se tjerat (uhh) ikin vet.
Smunesh me m’rrejt.
Dhe kur jom e pime nuk e ke t’leht
Per me m’bo per vete se nuk jam e njejte
Me ato qe je msu, e qe ke flejt.

Duhesh me dit ti qysh me bo,
Do lodhesh shume ti me beso
Se ne jemi 4 ne 1

Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun

Edhe kete nate, nate
Na sdim mu nal, nal
Duhet me e dit se: Girls just wanna have fun

Krejt cka lyp te na I gjen, e tash kryt ti mos e kthe
Kena njona tjetren, e per asgje tjeter nuk na ndjen
Sa nise me hite.. kesh larg, u afrova afer, tash ku ike?!

Duhesh me dit ti qysh me bo,
Do lodhesh shume ti me beso
Se ne jemi 4 ne 1

Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun
Girls just wanna have fun

Girls just wanna have funRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Irkenc Hyka & Dj Sick Beatz
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Irkenc Hyka & Dj Sick Beatz


Komente 4


Natyral - Girls Just Wanna Have Fun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Girls Just Wanna Have Fun".
3. Video është e këngës "Girls Just Wanna Have Fun", por nuk këndohet nga Natyral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.