Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Naxhije Fejza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  84
BIOGRAFIA: Naxhije Fejza është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore folklorike. Në Nëntor 2008, Naxhije Fejza merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Do Te Vij". Në vitin 2009, Naxhije Fejza publikon albumin "Lulja Shqiptare". Në Nëntor 2013, Naxhie Fejza merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Moj Sevda". Në vitin 2014, Naxhije Fejza publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 26 Qershor 2015, Shkurte Fejza & Naxhije Fejza publikojnë videoklipin "Për Ty Motër". Muzika e këngës u punua nga Shkurte Fejza, tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)

Këngë Dasmash (2014)

Lulja Shqiptare (2009)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irma Gurakuqi

Lumnije Menxhiqi

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Suzana Qatipi

Alma Velaj

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani

Tags: Naxhije Fejza, Naxhie Fejza, Didi, Naxhia, Naxhija, Nagjije


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet