Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazi - Si Ne Perralle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nata e bukur, dashurija zgjuar po me me mban
Te veshtroj` dhe, ftyra jote engjullit I ngjan

Sonte zemer, ne dot ikim ku yjet rrugen na tregojn
edhe hana, duke qeshurputhjet tona i ndegjon

DO TE JEMI UN` DHE TI, DO TE JEMi TI DHE UN`
SHUM TE LUMTUR, SI NE PRALL E NE GJUM

Ty, un`, te dua, dhe per tjeter zemra nuk mendon
Doren, tende, dora ime ngroht e ledhaton

Sonte zemer, ne dot ikim ku yjet rrugen na tregojn
edhe hana, duke qeshurputhjet tona i ndegjon

DO TE JEMI UN` DHE TI, DO TE JEMi TI DHE UN`
SHUM TE LUMTUR, SI NE PRALL E NE GJUM
Nazi
Publikimi: 18/08/2014
Muzika: Nexhat Macula
Teksti: Nazi
Orkestrimi: Nazi
Video Produksioni: Black Fish Entertainment


Nazi - Si Ne Perralle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ne Perralle".
3. Video është e këngës "Si Ne Perralle", por nuk këndohet nga Nazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0