Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Po Te Pyes Sa Vjece Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipja...
Po te pys po te pys
Po te pys sa vjeçe je x2

Nazifja...
Une jam une jam
Une jam ende e re x2

Shqipja...
Hajde hajde lule
Hajde lule rri me ne x2

Nazifja...
Se ma doxhe se ma doxhe
Se ma doxhe zemren e x2

Shqipja...
M'i fal mu m'i fal mu
M'i fal mu dy syt e shkru x2

Nazifja...
Se mas teje se mas teje
Se mas teje kam marru x2

...


Ky tekst u dërgua nga Serbian_girl   arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Po Te Pyes Sa Vjece Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pyes Sa Vjece Je".
3. Video është e këngës "Po Te Pyes Sa Vjece Je", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0