Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nazife Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
Nazife Demiri është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Hashani

Luna

Valza Bajra (Vali)

Eris Hoxha

Klara

Yllka Berisha

Sheribane Krasniqi

Sevi

Gana (Ks)

Nevila Qesko

Tags: Nazife Demiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet