Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmi Belica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Struge 
BIOGRAFIA: Nazmi Belica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1994, Nazmi Belica merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Pse Vrapon Moj Jete". Më datë 28 Mars 2008, Nazmi Belica publikon videoklipin "Eja Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Selami Kolonja

Hysen Pelingu

Telemak Papapano

Gani Miftari

Bedri Islami

Klement Marku

Dorian Nini

Luan Manahasa

Pellumb Elmazi

Qemal Kertusha

Tags: Nazmi Belica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet