A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Po Shkon Goca Me Korre Ne Ar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2013

2013-07-04T11:28:14

O po shkon goca me korr n'ar e
Oh dy drapni oh m'i ka ne dor e

Oh dy drapni oh m'i ka ne dor

Oh aty pari shkon nji djal e
Oh i thot goces o puna e mar e

Oh i thot goces o puna e mar

Oh fat t'mir paç or djal i ri e
Oh hajde goces o nimoj ti e

O hajde goces o nimoj ti

Oh nisi djali me nimu e
Oh filloj goca me kshillu e

Oh filloj goca me kshillu

Oh filloj goca me kshillu e
Oh ti bre djal a m'je martu e

Oh ti bre djal a m'je martu

Oh s'jam feju o as s'jam martu e
Oh çke moj goce qe m'pyt mu e

Oh çke moj goce qe m'pyt mu

Oh çke moj goce qe m'pyt mu e
Oh kam nji moter ta jap per gru e

Oh kam nji moter ta jap per gru

Oh ç'ta bej motren o tu t'pas ty e
Oh te puthsha vetllen o me gjith sy e

Oh te puthsha vetllen o me gjith sy


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019