A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Shëtita Anembanë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2017

2017-03-11T23:48:52

Shetita an e mban
Mori lule
Si hana kur del n'mbram e
Si hana kur del n'mbram

Si hana kur bjen n'mram
Mori lule
Si vasha yll e han e
Si vasha yll e han

Sa fort u merzita
Moj lule
Erdha moj me te marr e
Erdha moj me te marr

...

Ani un me ty moj nano
Kam nji fjale
A ta them oj nano
A s'ta them

A ta them oj nano
A s'ta them

Ani moj e mir
Çfar ke me m'than e
Moj e mira
E nanes o

Moj e mira
E nanes o

Ani me kerkon moj nan
Nji djal i ri e
A ta marr oj nano
A s'ta marr

A ta marr oj nano
A s'ta marr

Ani s'e ka shokun nano
Ne malsi e
A ta marr oj nano
A s'ta marr

A ta marr oj nano
A s'ta marr

...

Tuj t'than or djalo
Mos dil anes arres
Se mendoj per dasmen
Zogu i dades o yll i nates o

Zogu i dades o yll i dades o

Po ta them or djalo
Babes ja kam than e
Besen me ta dhan or
Zogu i dades o yll i dades o

Zogu i dades o yll i dades o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019