A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Nazmie Hoxha - Një Lulishte Me Trëndafila


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2012

2012-10-11T08:02:18

Nji lulisht me trandafila
Asht parajsa e vërtet aman aman

Asht parajsa e vërtet

Ky asht vend ku knojnë bilbilat
Flakë ç’u dogj arshiku i shkretë x2

Vetë më the more xhanan
N’atë lulisht jetë ta çojmë aman aman

N’atë lulisht jetë ta çojmë

Mos më len kshtu pa derman
Se gjithë jetën nuk do t'rrojmë x2

Maraku është një shkëndij
Djeg si dielli në qershor aman aman

Djeg si dielli në qershor

Këtë sevda kush ma din
Shpirtin tem o ja jap në dor x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019