A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmie Hoxha - Jam Bandill Nji Trim I Fort


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2013

2013-08-03T15:18:26

Jam bandill nji trim i fort
Zemërohem kot e kot
Zemërohem kot e kot
Durimin s'e duroj dot

Durimin s'e duroj dot
Nat e dit po qaj me lot x2

A e din ti a je si je
Sa e bukur që më je
Me shumë naze ti më je
Hajde shpirto menekshe

Hajde lule menekshe aman
Hajde moj shpirt e rri me ne

Ref...
Jam bandill nji trim i fort
Zemërohem kot e kot
Durimin s'e duroj dot
Nat e dit po qaj me lot

Un jam djal e nuk jam plak
Zemra po më digjet flak
Zemra po më digjet flak
Je e bukur si zambak

Je e bukur si zambak
Beln e holl moj për merak x2

A e din ti a je si je
Sa e bukur që më je
Me shumë naze ti më je
Hajde shpirto menekshe

Hajde lule menekshe aman
Hajde moj shpirt e rri me ne

Ref...x2
Un jam djal nuk jam plak
Zemra po më ndizet flak
Je e bukur si zambak
Beln e holl moj per merak


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019