Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmije Selimi - Te Kam Pritur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Te kam pritur
sa vjet
te kam pritur
nje jet
kur te pata nje qast
sme mjaftoji nje nate

vetem isha aty
vetem isha pa ty
me ty boten e kam
si nje enderr une jam
kur ty te gjej
ne enderrime shkoj

ditet ikin ngadal
ditet ikin pa fjale
nata vjen e me gjen
e trihstime me sjell

ne nje enderr te shoh
ne nje enderr
veshtrimin tend e njoh
kur ti nuk je
mendimi me qon larg
ne qdo qast
jetoj me ty
ti eja'

me nje prekje me zgjo
kur jam ne shtrat
frymen tende me fal
si ne perralle
dhe me merr ti ne krah
kur shkon e iken larg
ditet iken larg

rruga zgjatet pa fund
kur jam me ty
mbremja hapat i ndal
per ne te dy
jo te vetme ti jo
ti vetem mos me le


Ky tekst u dërgua nga Nazmie Selimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazmije Selimi - Te Kam Pritur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Pritur".
3. Video është e këngës "Te Kam Pritur", por nuk këndohet nga Nazmije Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmije Selimi:


Komente 0