Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nazmije Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Nazmije Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2002, Nazmije Selimi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Dhoma Ime", ku fitoi çmimin e dyte. Në Qershor 2003, Nazmije Selimi merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Basket". Në Qershor 2004, Nazmije Selimi merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Valle". Në Qershor 2005, Nazmije Selimi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Valle". Në Maj 2009, Nazmije Selimi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Mbetem Pozitiv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMaqok Qamarok


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gentiana Podrimaj

Teuta Kurti

Bubulina Krasniqi

Shkenda Dubova

Nikka

Edita Sopjani

Nita Latifi

Elita Rudi

Kallashi

Fjolla Morina


Tags: Nazmije Selimi, Nazmie Selimi, Naza

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet