A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Nc.P is a popular group/singers of Hip-Hop music. Rep skena vendore gjithmonë ka qenë "e nxehtë". Dita ditës ajo freskohet me frymë të re. Frymë e re në rep janë edhe djemtë e grupit "NC.P". Janë nga Gjilani, por jetojnë në Zvicër, ku edhe e kultivojnë muzikën e tyre, tejet sepciale. Repi i "NC.P" është më brutal, nuk është i zakonshëm, është rep i dorës së parë. Grupi i të rinjëve shqiptarë synon të hyjë në tregun muzikorë me projekte të reja në të ardhmen. Më datë 4 Janar 2015, Nc.P publiko...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albanian Outlawz

New Stars

Forty Oz

Newporn

Septics

Shqiponjat

Gravity Albania

Brotherhood

ETB 57

E'7


Tags: Nc.P, Noclue Productions

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019