Nderim Alimi
Nderim Alimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Nderim Alimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 15 Nëntor 2019, Nderim Alimi publikon videoklipin "Namazi". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fersan Jahiu. Më datë 8 Maj 2020, Nderim Alimi publikon videoklipin "Thirrja Më E Bukur". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Më datë 30 Korrik 2020, Nderim Alimi publikon videoklipin "La Ilahe Il-Allah". Orkestrimi i këngës u punua nga Rrahman Kryeziu. Më datë 25 Mars 2022, Nderim Alimi publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0