Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ndreko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Ernis Ndreko
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ndreko është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Ai kreu Gjimnazin "Jovan Ndreko" dhe qe ne adoleshence ai ishte i apasionuar kundrejt muzikes dhe performancave artistike ne aktivitetet qe organizonte shkolla. Pas gjimnazit, ne vitin 2013 ai shkoji ne Universitetin Politeknik te Tiranes. Pas diplomimit ne degen Inxhinieri Mekatronike ai filloi karrieren e tij artistike ne Cinco Cavalli Club si DJ rezidencial. Më datë 28 Qershor 2019, Ndreko publikon videoklipin "Kissed By The Sun", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edward Skera

TEDD

Arnon

Dj Bouana

Emalio

Return Aga's

Jonathan Pilika

Leddie Malik

Gzai

Francezi

Tags: Ndreko, Ernis Ndreko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet