Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nebih Dauti

Nuk ka akoma asnjë votë

Nebih Dauti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePo Rrjedh Kanga T'tel T'sharkisë


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lekë Duhoni

Isa Veliu

Ismet Demaj

Januz Mushkolaj

Paulin Pervathi

Musa Dauti

Agim Baftjari

Besim Avdyli

Dervish Dervishi

Mustaf Rama

Tags: Nebih Dauti, Nebi Dauti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet