Nego
Nego

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Nego është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Shtator 2019, Nego publikon videoklipin "Gianni". Më datë 2 Shtator 2020, Nego & Valo93 publikojnë videoklipin "Bandita". Produksioni audio u realizua nga Nego. Më datë 21 Dhjetor 2020, Nego publikon videoklipin "Karma". Produksioni audio u realizua nga 2Ton. Më datë 20 Mars 2021, Nego publikon videoklipin "Tu E Lut". Teksti i këngës u shkrua nga Nego. Produksioni audio u realizua nga Nego. Më datë 16 Prill 2021, Nego publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 3