Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nehat Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Nehat Istrefi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Ka shume vite që merret me muzikë më shumë duke kënduar në gjuhën gjermane ku edhe jeton. Por reperi mitrovicas këndon edhe shqip duke qene provokues dhe i komentuar. Më datë 1 Maj 2015, Nehat publikon videoklipin "Zanati". Më datë 1 Qershor 2015, Nehat publikon videoklipin "Run Shqipe". Më datë 21 Nëntor 2015, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Vetem Nje Moment". Ai ka marrë shumë mesazhe kërcënuese per jetën, vetëm sepse tregon realit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Don Arbas

Skerdi

Lek Plepi

Noli Pajaziti

Besnik Gjakova

Deba

Astro

Ernim Ibrahimi

Sela aka Boszman

VZ

Tags: Nehat Istrefi, Nehat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet