A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Neki Emra

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  38
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Neki Emra is a popular singer and songwriter of Pop music. Neki Emra lindi në një familje me traditë muzikore ku babain e kishte kompozitor të njohur te viteve '80, pra kompozitorin Fikrim Emra. Me tingujt e pianos rritej cdo ditë dhe talenti i tij u vërejt qysh në moshen fëmijenore, pra qysh në moshën 4 vjeqare filloj ti binte pianos. Ka përfunduar shkollen e ulët të muzikës për piano.. Ishte një ndër talentët e vecantë të shkollës së muzikës në Prizren. Qysh në fëmijeri këndoj në RTP në vitet '80 me kë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

403

(Former member)

Official

Webiste

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Andin Randobrava

Korab Shaqiri

Hekuran Krasniqi

Driton Ajeti

Metiz

Shpat Deda

Vedat Ademi

Luiz Ejlli

Berkan

Erjon Beci


Tags: Neki Emra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019