Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nelly - 5000  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00huh uh better hurry up cos in the year 5000 im gonna b old so let all ya chicks
over ya 2 see wat i got but we can be so fine no matter u do to me rememeber in
the yr 5000 you'll be with me

chorus: 5000 5000 5000 5000 is the year when u come up 2 me and see wat i got
so 5000 5000 5000 5000 better come better come ok and c wat i got so come and c

huh uh u think that i might bak down but u dont think that i might have doubts
but i dont yes i will year 5000

repeat chorus

uh huh cos when u look at me tell me what u see this is wat u get is the way i
am when i look at u i wanna be some1 close to heaven with the man so come with
me in the year 5000

chorus repeated 3 imes (faded)


Më Shumë Këngë Nga Nelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet