Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nelly - Bang Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


'Bang'

I don't wancha money.
I don't wancha name.
I don't wancha car.
i don't want a good relationship.

ALL I WANT IS BANG,BANG,BANG.
BANG,BANG,BANG.
BANG.

Ain't no shame.
In my game.
feels so good.
To you honey.
Makes me crazy when you say yummy.

ALL I WANT IS BANG,BANG,BANG.
BANG,BANG,BANG.
BANG.

I want you to say oo0o0o0 i like that when i touch you in that place.Nuk kemi video për këtë këngë.


Nelly
Publikimi: 01/01/2007


Nelly - Bang
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bang".
3. Video është e këngës "Bang", por nuk këndohet nga Nelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nelly:


Komente 0