Nerim Berisha
Nerim Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Pejë
  • Jeton në
  • BernBiografia

BIOGRAFIA: Nerim Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 5 Korrik 2014, Nerim Berisha publikon videoklipin "Deren Ta Kam Mbyll". Në vitin 2016, Nerim Berisha publikon albumin "Te Gjith Behen Gati". Më datë 8 Korrik 2017, Nerim Berisha publikon videoklipin "Edhe Ma". Më datë 4 Maj 2018, Nerim Berisha publikon videoklipin "Jetim". Më datë 10 Maj 2020, Nerim Berisha publikon videoklipin "Sa Kujtime Kam". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Gers Alia, ndërsa për ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0