Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nertila Selmanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  138
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Nertila Selmanaj është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2011, Nertila Selmanaj merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fatet E Jetes". Më datë 17 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Jam Fierake". Më datë 29 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Nuse Larg Do Shkoj". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 17 Shtator 2013, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Myzeqare Pellumbeshe". Më datë 18 Qershor 2014, Nertila Selmanaj & Arjan Zika publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Kumrija

Irsa Qosja

Xhejni Lito

Morena Dyli

Irva Stefa

Ajkuna Anxhaku

Savjana Vjerdha

Kristina Vreshti

Himena Ymeri

Suela Malo

Tags: Nertila Selmanaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet