Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Selmanaj
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  280

Nertila Selmanaj është këngëtare e njohur. Në Qershor 2011, Nertila Selmanaj merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fatet E Jetes".

Më datë 17 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Jam Fierake".

Më datë 29 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Nuse Larg Do Shkoj". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 17 Shtator 2013, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Myzeqare Pellumbeshe".

Më datë 18 Qershor 2014, Nertila Selmanaj & Arjan Zika publikojnë videoklipin "U Falem Dashurise".

Më datë 31 Tetor 2015, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Nje Fierake Ne Shtepi".

Më datë 26 Dhjetor 2017, Nertila Selmanaj & Sali Malaj publikojnë videoklipin "Kolazh 2017".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

2

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet