Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Selmanaj - Endrra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
O Ne Kurbet U Ngrita Shkova
Peng Me Ngeli Nuse Sdola
Lashe Babane Me Lote Ne Sy
Lashe Vellane Motren Aty.

Ref. 2x:
Kam Shume Kohe Qe S'ju Kam Pare
Ju Po Vuani Dhe Une Po Qaj
Ky Kurbeti Mallkuar Qofte
Po Punojme Dhe Derdhim Lote.

2x
Nje Enderr Pashe Moj Nena Ime
Sikur Nuse E Bukur Dola
O Me Fustane Te Nuserise
O Ne Kurbet Une E Provova.

Ref. 2x:
Kam Shume Kohe Qe S'ju Kam Pare
Ju Po Vuani Dhe Une Po Qaj
Ky Kurbeti Mallkuar Qofte
Po Punojme Dhe Derdhim Lote..


Ky tekst u dërgua nga Ejona bushi

Nertila Selmanaj - Endrra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra".
3. Video është e këngës "Endrra", por nuk këndohet nga Nertila Selmanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Selmanaj:


Komente 0