A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nertila Vreto

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  108
BIOGRAFIA: Nertila Vreto është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2006, Nertila Vreto publikon albumin "Syri Yt" Në vitin 2007, Nertila Vreto publikon albumin "Rreze Hene" Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto publikon videoklipin "Bem Derman". Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto & Redi Penko publikojnë videoklipin "O Mire Se Na Erdhe". Më datë 18 Dhjetor 2013, Nertila Vreto publikon videoklipin "Dasma E Madhe". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 25 Gusht 2014, Nertila Vreto ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Rreze Hene (2007)

Syri Yt (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Ika Nene Ika Kolazh Dasme
Bem Derman
Kolazh Popullor
O Mire Se Na Erdhe
Kolazh (Vidi Vidi Pellumbeshe)
Bekuar Me Femije
Rreze Hene
Sevdaja Mu Shtua
Dasma E Madhe
Doli Thelleza Ne Valle


Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Agolli

Juli Cenko

Ani Myzeqarja

Tefta Kondo

Rezarta Hoxhaj

Eglantina Doko

Teuta Dyrmishi

Vitori Balili

Griselda Pepa

Laxarela


Tags: Nertila Vreto

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019