Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Neta është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Ganja

Valmira Berisha

Alesia

Blerinda Bajrami

Adelina Kryeziu

Mirjeta Tershana

Genta Syla

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Tags: Neta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet