A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Netët E Klipit Shqiptar është një festival muzikor e njohur. Netet e Klipit Shqiptar është festivali i vetëm i imazhit shqiptar që daton që në vitin 2002 dhe organizohet çdo vit në Tiranë si një festival i mirëfilltë i videoklipit ku konkurojnë artistë të shumtë e studio prodhimi të kësaj fushe, nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia e Mali i Zi si dhe diaspora shqiptare duke e bërë garën çdo vit e më interesante. Duke qënë autor klipesh, Petri Bozoz i lindi ideja për të krijuar Festivalin e Klipeve. Ky festival...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime

Top Music Awards

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Polifest

Nota Fest


Tags: Tvsh, Miss Albania, Video Festival

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019