Netët E Klipit Shqiptar 5

03/03/2006 - 28/04/2006
Hotel Sheraton, Tirane
Prezantuesit: Evis Mula
TV: Vizion+

Në 2006, në studiot e Vizion-Plus, u zhvillua Netët E Klipit Shqiptar 5 në bashkpunim me Vizion-Plus. Prezantuese ishte Evis Mula, ndersa nata finale u zhvillua në Hotel Sheraton.
Fitues: Klipi "Pse të dua ty" - Genta Ismajli
Produksioni VIDEO ART Studio - Gilan, Kosovë

Anëtarët e Jurisë ishin: Ylli Pepo, Gjergj Xhuvani, Albes Fusha, Arjan Konomi, Gëzim Kame, Valter Qarri dhe Armand Bora.


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Netët E Klipit Shqiptar 5 (Tekste & Video)


Komente 1