Netët E Klipit Shqiptar 7

13/04/2008 - 25/05/2008
Taraca E Casa Italia, Tirane
Prezantuesit: Olti Xhezo & Irsa Demneri
TV: Tvsh
Radio: Radio Tirana

Netët E Klipit Shqiptar 7 u zhvillua ne Maj 2008 në bashkpunim me TVSH. Festivali u mbajt në Casa Italia, me prezantues Olti Xhezo dhe Irsa Demneri, Miss Shqiperia 2007, Nata finale u zhvillua në tarracën e Casa Italia.

Fitues: Klipi "Lard dhe Afër" - Alban Skënderaj
Produksioni Video MAX - Production

Anëtarët e Jurisë ishin: Spartak Papadhimitri, Sibora Kokonozi, Rajmonda Bulku, Albert Minga, Anila Zajmi, Ilir Butka dhe Avni Qahili.


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Netët E Klipit Shqiptar 7 (Tekste & Video)


Komente 0