Nevu
Nevu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Nevu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Më datë 7 Qershor 2019, Nevu publikon videoklipin "Badman"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0