Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexha (Nexhmije Hoxha)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Nexhmije Hoxha
BIOGRAFIA: Nexha (Nexhmije Hoxha) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2019, Nexha (Nexhmije Hoxha) publikon albumin "Live 2019". Më datë 10 Korrik 2020, Nexha publikon videoklipin "M'ke Premtu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mevlyde Mehmeti

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Eli Tufa

Edona Shala

Qendresa Demaj

Arjeta Krasniqi

Fitore Berisha

Neta

Elhame Ahmetaj Guhelli

Tags: Nexha, Nexhmije Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet