Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nexhat Haliti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Nexhat Haliti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2011, Nexhat Haliti publikon albumin "Po Digjem Ne Vetmi Po Digjem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePo Digjem Ne Vetmi Po Digjem (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mexhait Ramadani

Shkodran Shala

Nazmi Sejfullahu

Mentor Mushkolaj

Isa Gashi

Nikolin Perpali

Ekrem Bashota

Alfred Mersini

Esat Ruka

Shaban Baksi


Tags: Nexhat Haliti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet