Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Zemer...
mori zemra jem -zemer
sonte pse nuk flen
ajo iku me nuk vjen oh moj zemra jem
ajo iku me nuk vjen mori zemra jem

mos jeto ne koh te kaluar veq me shum do te lendohesh
plaga do te jet sheruar kur serish te dashurohesh
harroje at emer ,harroje moj zemer
mori zemra jem- zemer
sonte pse nuk flen
ajo iku me nuk vjen o moj zemra jem
ajo iku me nuk vjen o moj zemra jem

mos me rri e deshperuar dashurin prap do ta ndjesh
lumturi ke merituar dhe e lumtur
prap do te jesh
harroje at emer, harroje moj zemer
mori zemra jem-zemer
sonte pse nuk flen
ajo iku me nuk vjen mori zemra jem
ajo iku me nuk vjen mori zemra jem


Ky tekst u dërgua nga Arian_palokaj@hotmil.com   DarkAngel

Nexhat Osmani - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0