Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Sa Je I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

jo si je ti hala nuk e di mu martu a mos jom i ri nje dit nana mue me ka than se nuk je i ri po tash je taman (2x)
po me than gjithqka me vakt mos e le veten meu u plak gjeje nusen e dashnin tash sa je i ri.
Mue me duket mos jam tu u ngut e po i shti dy komt me ni kpuc sjam i gatqem me pas komandant dhe naj vjet ma mir po rri rahat.
Po me than gjithqka me vakt mos e le veten me u plak gjeje nusen e dashnin tash sa je i ri .2x


Ky tekst u dërgua nga Vale Vs Poti

Nexhat Osmani - Sa Je I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Je I Ri".
3. Video është e këngës "Sa Je I Ri", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0