Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - E Kam Dashuru Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

E kam dashuru oj nane
at vajzen e kojshise (2x)

ani si t´ja baj oj nane
oh as vet se di (2x)

REF
hajde lule dil n´balkan
dil e shihe ket jaran
se kam ardhe me t´pa ty
dashurija ime me je ti (2x)

kur ta cojna msitin nane
duhet mej tregu

se jem kan te ri oj nanane
e jem dashuru (2x)

REF
hajde lule dil n´balkan
dil e shihe ket jaran
se kam ardhe me t´pa ty
dashurija ime me je ti (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Nexhat Osmani - E Kam Dashuru Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Dashuru Nane".
3. Video është e këngës "E Kam Dashuru Nane", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0