Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nexhat Osmani - E Ty T'ka Nana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ty T'ka Nana".
3. Video është e këngës "E Ty T'ka Nana", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - E Ty T'ka Nana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hileqare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00e ty tka nana quno me kimete
1 nuse tbukur nana ta ka gjete
e ty tka nana quno me kimete
1 nuse tbukur quno nana ta ka gjete

Ref:
e pse po ngutesh nan
ta leme pak ma vone
se po u matrove
ke lidh dur e kome(2x)

e mu te shkretin aman cme ka gjete
e si e futa veten ne siklete
e qate gjanë e pata menue
e se pata menen o me u martue

Ref.
o iku iku amon beqaria
e te kerkon hesap
o gruja te shpia(4x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet