Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Sot Po Kthehem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

sot po kthehem
pas kaq vitsh
prap ty te krekoj
ishe e vetmja
ce te deshta
dhe kurr s´te harroj (2x)

REF
mos mendo se jeta ime
pa ty ka kuptim
ti je plaga ce sherohet
dhe djeg shpirtin tim (2x)

ti mendon se
jam fajtor
ce u ndam ashtu
ishin tjeret
ce s´na lan
ne dy me u bashku (2x)

REF
mos mendo se jeta ime
pa ty ka kuptim
ti je plaga ce sherohet
dhe djeg shpirtin tim (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Nexhat Osmani - Sot Po Kthehem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Po Kthehem".
3. Video është e këngës "Sot Po Kthehem", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0