Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Kam Nje Hall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o per hiq pun m'the e t'thash u largove nga un ti e pse une te kan dasht per ty s'paska pas ranci
x2
hall hall jam ne hall o prej fjalëve te hallkut dyve zemrat zemrat naj kan kall thashethemet e sokakut

o më kan than e të kan than me fjal te hallkut me ke lan po mem pas dasht dysh t'kam dasht tjert s'kishin me na nda
x2
hall hall jam ne hall o prej fjalëve te hallkut dyve zemrat zemrat naj kan kall thashethemet e sokakut
x2
hall hall jam ne hall o prej fjalëve te hallkut dyve zemrat zemrat naj kan kall thashethemet e sokakut


Ky tekst u dërgua nga  GeennT

Nexhat Osmani - Kam Nje Hall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Hall".
3. Video është e këngës "Kam Nje Hall", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0