Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - Po Bajm Lum

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bajm Lum".
3. Video është e këngës "Po Bajm Lum", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - Po Bajm Lum  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Embelsira"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Jan nis krushqit
per me ardh
kan marre nusen
faqe bardhe
o vin rruges
shtrum me gur
me tupana e me falmur

o vin rruges
shtrum me gur
me tupana e me falmur

REF
Po bajm lum e mashallah
ja per ty lul ja per kan
knohet kanga me sevda
e martojm ma t'mirin vlla

II
Bash per qefi
motrave tona
ju ka dal nusja
e jonja
o sikur lulaj
me arome
dot jesh nuse
ne shpien tone

REF
Po bajm lum e mashallah
ja per ty lul ja per kan
knohet kanga me sevda
e martojm ma t'mirin vlla


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet