Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhi Vuniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nexhi Vuniqi është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Albatros Rexhaj

Izet Rraci

Bergin Demaj

Shpeta Sound

Burim Krasniqi

Faton Dolaku

Besim Bunjaku

Mehdi Mengjiqi

Fadil Topalli

Vedat Lushtaku

Tags: Nexhi Vuniqi, Nexhi Vunici


Komente mbi këtë artist